Kup w przeciągu:

TSA - Zamek Szyfrowy do walizek

TSA (Travel Sentry® Approved) czyli zamek zatwierdzony przez Transportation Security Administration (komórka do spraw bezpieczeństwa transportu, podlegająca amerykańskiemu Ministerstwu Bezpieczeństwa Wewnętrznego).

Aby umożliwić służbom celnym kontrolę bagażu bez obecności pasażera komórka ta wprowadziła akceptowalny standard zamków TSA. Zamki te służby celne mogą otworzyć za pomocą specjalnych kluczy a po kontroli zamknąć aby bagaż nadal był bezpieczny.

Zamek z systemem TSA jest wymagany w podróży do takich kraj jak: USA, Kanada, Japonia, Australia.
Jeśli nie będziesz go posiadał a zabezpieczysz walizkę za pomocą zamka szyfrowego, kłódki, pasa bagażowego to służby celne tych krajów mogą otworzyć Twoja walizkę siłą celem poddania jej kontroli. Uszkodzenia wyrządzone przez nie w trakcie takiego działania nie są objęte żadnym ubezpieczeniem.

UWAGA: Klucze do zamka TSA posiadają wyłącznie uprawnione do tego jednostki (służby celne i kontrolne), dlatego też do walizki nie jest dołączany żaden kluczyk.

Jaki jest kod do walizki?

Standardowo, producent ustawia w walizce kod 0-0-0. Nie ma potrzeby testowania innego. Aby wypiąć koniki z zamka szyfrowego wystarczy wcisnąć lub przesunąć odpowiedni przycisk zwalniający blokadę... i et voilà!

Jak zaszyfrować zamek TSA?

Każda firma bagażowa ma swój inny sposób , więc w razie problemów z zaszyfrowaniem prosimy o kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium